Atrakcje

Mamy tyle do zaoferowania

Od lat z pasją organizujemy w Tyliczu letnie i zimowe pobyty dla rodzin z dziećmi. Staramy się pokazać piękno naszego regionu oraz zachęcić do aktywnego wypoczynku. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy podczas przyjmowania Gości w Osadzie Turystycznej Domki w lesie, poznaliśmy oczekiwania turystów przyjeżdżających w te strony. Z przyjemnością będziemy tworzyć dla Państwa kolejne propozycje prawdziwego wypoczynku blisko natury.

Warsztaty i animacje
dla dzieci

W czasie wakacji oraz ferii zimowych proponujemy pobyty pakietowe z różnorodnymi atrakcjami dla całej Rodziny.  Organizujemy warsztaty i animacje dla dzieci, ale również wspólne spędzanie czasu przy ognisku czy podczas wycieczki z przewodnikiem górskim.

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy długą listę ciekawych zajęć sportowych, plastycznych czy wspólnych zabaw.

Stadnina koni

Jazdy konne prowadzimy na piaszczystej arenie odkrytej, a w razie niepogody w krytej ujeżdżalni. Dla zaawansowanych organizujemy rajdy konne pasmem Beskidu Sądeckiego. Przy dobrej pogodzie widoczne są Tatry. Zapraszamy również na spacery rekreacyjne na koniach – małe grupy, spokojna jazda i relaks na łonie natury, z dala od zgiełku miast gwarantują niezapomniane wrażenia. Dla dzieci proponujemy przygodę w naszym mini ZOO, gdzie najmłodsi spotkają pawie, gęsi, różne gatunki ptaków oraz kozy, owce, króliki i wiele innych ciekawych zwierząt.

Własne produkty

Podczas pobytu w Gościnnym Domu oferujemy naszym Gościom produkty z własnego gospodarstwa – sery, jajka, mleko, mięso, warzywa i owoce. Własnoręcznie wyrabiamy kozie sery. Dopełnieniem oferty jest degustacja jagnięciny czy baraniny podczas biesiady góralskiej.

Turystyczna trasa
na Górę Łan

Na rozpoczęcie przygody z górskimi wędrówkami proponujemy wzniesienie w Tyliczu na wysokości 742 m. n. p. m  –  Górę Łan. Wejście na ten szczyt możemy rozpocząć bezpośrednio z naszej farmy. Podczas  wycieczki, towarzyszyć nam będzie cudowny widok pociętych łąk i pól w różnych odcieniach zieleni oraz zapach skoszonej trawy. Po zdobyciu szczytu góry Łan od strony południowej rozpościera się niezwykły widok na Tatry, a od strony północnej otacza nas panorama Beskidu Niskiego z największym jej szczytem Lackowa 998 m. n. p. m..

Wypożyczalnia rowerów

W sezonie 2021 prowadzimy wypożyczalnię rowerów przy farmie LaMa w Tyliczu. W ofercie posiadamy 20  rowerów marki Wheeler w różnych rozmiarach z pełnym wyposażeniem tj. kamizelki, kaski, opaski odblaskowe, blokady na koło, apteczki. Posiadamy także foteliki dla najmłodszych z możliwością wpięcia do roweru.Dla grup proponujemy organizację wycieczek rowerowych z przewodnikiem.

NOWOŚĆ – W ofercie istnieje możliwość wypożyczenia rowerów z napędem elektrycznym marki Eco-Bike.

Basen kąpielowy w Osadzie Turystycznej "Domki w Lesie"

W ofercie znajduje się odkryty basen kąpielowy z wydzielonym brodzikiem dla dzieci, mini bar, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej i badmintona, a także kort do tenisa ziemnego z nawierzchnią ceglastą. To urokliwe i zaciszne miejsce otoczone lasem  oddalone jest od Gościnnego Domu o ok 1 km. Dla naszych Gości korzystanie z basenu w Tyliczu jest w cenie pobytu.

Narty biegowe i ski-tourowe

Zapraszamy do naszego Centrum Narciarskiego w Tyliczu. Posiadamy ponad 200 kompletów nart zjazdowych, biegowych i desek snowboardowych. Od 2020 roku ofertę wzbogaciliśmy o narty ski-tourowe.
Oferujemy także autoryzowany serwis biegowy TOKO i sieć tras biegowych na Górze Łan i w bezpośredniej bliskości Gościnnego Domu.
Organizujemy zajęcia z narciarstwa biegowego oraz szkolenia ski-tourowe pod okiem profesjonalnych trenerów.

Skutery śnieżne

Na terenie farmy działa wypożyczalnia skuterów śnieżnych. W swojej ofercie posiada skutery śnieżne turystyczne, skutery sportowe, skutery górskie, skutery śneżne dla dzieci. Wyprawy skuterami to niezapomniana przygoda dla wszystkich którzy chcą aktywnie spędzić czas.
Organizujemy eventy zimowe dla firm, wyprawy skuterami dla grup zorganizowanych, wyprawy indywidualne, wycieczki skuterami dla rodzin.

 Szkoła narciarska „Pomarańcza” i Akademia Kubusia

To oferta przygotowana dla Gości, którzy wybierają się do nas zimą. Dwie rodzinne stacje narciarskie: Tylicz.ski i Master-ski są gwarancją dobrego zimowego wypoczynku.
Dla amatorów narciarskich przygód przygotowaliśmy  wiele możliwości  doskonalenia  swoich umiejętności. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na stokach Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski. Doświadczona kadra trenerów  oraz różnorodne formy zajęć  na śniegu gwarantują  moc pozytywnych wrażeń.
Dla najmłodszych narciarzy przygotowaliśmy projekt szkolenia w grupach –  Akademię Kubusia-Przedszkole Narciarskie, które łączy intensywną naukę jazdy na nartach i świetną zabawę z rówieśnikami.