Atrakcje

Mamy tyle do zaoferowania

Tylicz oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku.  Piękne widoki, trasy spacerowe,  źródełka wód mineralnych oraz obiekty architektury cerkiewnej zachwycają latem. Zimą rodzinne stacje narciarskie przyciągają miłośników białego szaleństwa.

Stadnina koni

Jazdy konne prowadzimy na piaszczystej arenie odkrytej, a w razie niepogody w krytej ujeżdżalni. Dla zaawansowanych organizujemy rajdy konne pasmem Beskidu Sądeckiego. Przy dobrej pogodzie widoczne są Tatry. Zapraszamy również na spacery rekreacyjne na koniach – małe grupy, spokojna jazda i relaks na łonie natury, z dala od zgiełku miast gwarantują niezapomniane wrażenia. Dla dzieci proponujemy przygodę w naszym mini ZOO, gdzie najmłodsi spotkają pawie, gęsi, różne gatunki ptaków oraz kozy, owce, króliki i wiele innych ciekawych zwierząt.

Własne produkty

Podczas pobytu w Gościnnym Domu oferujemy naszym Gościom produkty z własnego gospodarstwa – sery, jajka, mleko, mięso, warzywa i owoce. Własnoręcznie wyrabiamy kozie sery. Istnieje możliwość zamówienia kolacji z degustacją jagnięciny czy baraniny.

Turystyczna trasa
na Górę Łan

Na rozpoczęcie przygody z górskimi wędrówkami proponujemy wzniesienie w Tyliczu na wysokości 742 m. n. p. m  –  Górę Łan. Wejście na ten szczyt możemy rozpocząć bezpośrednio z naszej farmy. Podczas  wycieczki, towarzyszyć nam będzie cudowny widok pociętych łąk i pól w różnych odcieniach zieleni oraz zapach skoszonej trawy. Po zdobyciu szczytu góry Łan od strony południowej rozpościera się niezwykły widok na Tatry, a od strony północnej otacza nas panorama Beskidu Niskiego z największym jej szczytem Lackowa 998 m. n. p. m..

Wypożyczalnia rowerów

Polecamy wycieczki rowerowe po okolicy. Współpracujemy z wypożyczalnią rowerów “Janówka” w Tyliczu, która w swojej ofercie posiada 20 rowerów marki Wheeler w różnych rozmiarach z pełnym wyposażeniem tj. kamizelki, kaski, opaski odblaskowe, blokady na koło, apteczki. Istnieje możliwość wypożyczenia także fotelików dla najmłodszych z możliwością wpięcia do roweru.

Basen kąpielowy w Osadzie Turystycznej "Domki w Lesie"

W ofercie znajduje się odkryty basen kąpielowy z wydzielonym brodzikiem dla dzieci, mini bar, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej i badmintona, a także kort do tenisa ziemnego z nawierzchnią ceglastą. To urokliwe i zaciszne miejsce otoczone lasem  oddalone jest od Gościnnego Domu o ok 1 km.

Narty biegowe i ski-tourowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum narciarskiego “Janówka” w Tyliczu. Wypożyczalnia posiada ponad 200 kompletów nart zjazdowych, biegowych, desek snowboardowych oraz nart ski-tourowych. Dla naszych Gości wypożyczalnia “Janówka” przygotowała specjalne progi rabatowe.
Polecamy trasy terenowe zlokalizowane w pobliżu Góry Łan, z bezpośrednim wyjściem na trasy z Gościnnego Domu.

Skutery śnieżne

Na terenie farmy działa wypożyczalnia skuterów śnieżnych. W swojej ofercie posiada skutery śnieżne turystyczne, skutery sportowe, skutery górskie, skutery śneżne dla dzieci. Wyprawy skuterami to niezapomniana przygoda dla wszystkich którzy chcą aktywnie spędzić czas.
Organizujemy eventy zimowe dla firm, wyprawy skuterami dla grup zorganizowanych, wyprawy indywidualne, wycieczki skuterami dla rodzin.

 Szkoła narciarska „Pomarańcza” i Akademia Kubusia

To oferta przygotowana dla Gości, którzy wybierają się do nas zimą. Dwie rodzinne stacje narciarskie: Tylicz.ski i Master-ski są gwarancją dobrego zimowego wypoczynku.
Dla amatorów narciarskich przygód przygotowaliśmy  wiele możliwości  doskonalenia  swoich umiejętności. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na stokach Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski. Doświadczona kadra trenerów  oraz różnorodne formy zajęć  na śniegu gwarantują  moc pozytywnych wrażeń.
Dla najmłodszych narciarzy przygotowaliśmy projekt szkolenia w grupach –  Akademię Kubusia-Przedszkole Narciarskie, które łączy intensywną naukę jazdy na nartach i świetną zabawę z rówieśnikami.