O Gościnnym Domu
w Tyliczu

Poczuj się jak w domu

Gościnny Dom to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku w zgodzie z naturą na terenie farmy LaMa. Na początku była stadnina koni, potem zrodził się koncept hotelu, pensjonatu, a w końcu powstał dom, który ugości każdego.

Przyjedź do nas po wypoczynek z widokiem na zieleń, po kąpiele w saunie, po spacery na łące, po wytchnienie na hamaku – przyjedź po prawdziwy wypoczynek w górach.

 

0
ROk budowy
0
ilość pokoi
0
Ilość miejsc

Z dala od cywilizacji

Cywilizacji u nas tyle co potrzeba i nic więcej. Podłogi są drewniane, piece kaflowe, a meble wcale nie są nowe. Pobyt w Gościnnym Domu to oderwanie się od codziennego zgiełku, możliwość wyciszenia, wypoczynku na łonie natury bez telewizorów, tabletów i innych „złodziei czasu”.

Nasze gospodarstwo prowadzi  Beth Macate – Amerykanka zakochana w Polsce i w Tyliczu, która postanowiła zostawić pędzący świat i uciec w miejsce spokojne i bezpieczne. Sama jest certyfikowanym bacą i twierdzi, że podstawą życia każdego człowieka jest zdrowe i prawdziwe jedzenie, dlatego każde wakacje spędza przy produkcji serów dla swoich Gości.

Blisko natury

Na terenie gospodarstwa prowadzimy hodowlę koni, owiec i kóz. Mamy również krowy oraz kaczki, indyki, kury i gęsi.

Dla spragnionych przygód- latem oferujemy rajdy konne pasmem Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego, a zimą rajdy na skuterach śnieżnych.

Bardzo ważne w turystyce jest doświadczenie. Po 12-tu latach tworzenia i prowadzenia Osady Turystycznej DOMKI W LESIE postanowiliśmy podjąć się nowego wyzwania, dlatego połączyliśmy siły i efektem tego jest Gościnny Dom w Tyliczu, który prowadzimy od 2020 roku. Oferty pobytu zbudowaliśmy z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi.

Z przyjemnością Państwa ugościmy